Teslimat Bilgileri

Hafta içi her gün saat 15:00’e kadar, Cumartesi günleri ise saat 12:00’ye kadar vereceğiniz tüm siparişler, aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi 12:00’den sonra ve Pazar günü vereceğiniz siparişler, ilk iş günü işleme alınacaktır.
 
Siparişiniz kargoya teslim edilme işlemi gerçekleştikten sonra, otomatik olarak en geç saat 21:30’a kadar bir takip linki mail adresinize gönderilecektir. Üye Girişi yapıldıktan sonra, kargo firmasının güncelleyeceği bilgiler sayesinde “Hesabım Bölümündeki Sipariş Takibi” kısmından ulaşabilir, kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz.
 
Lütfen, ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun dışında herhangi bir açılma, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa kesinlikle teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturarak Müşteri Hizmetlerimize bilgi veriniz.
 
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.
 
Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin ve şubesinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakmak ile yükümlüdür. Gönderinizi “haber notunu” bırakan teslimat şubesinden alabilirsiniz.
 
Türkiye genelindeki köy adreslerine ve İstanbul Adalar’a yapılacak teslimat/sevkiyat ile ilgili bilgiyi de Müşteri Hizmetlerimizden alabilirsiniz.
 
KKTC ve Yurt Dışına kargo teslimat/sevkiyat hizmetimiz bulunmamaktadır. KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
 
Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.
 
Teslimat Süresi
 
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
 
Siparişiniz onaylandıktan sonra 2 ile 7 iş günü arasında adrese teslim edilir.
 

© Alışveriş İconu Tüm Hakları Saklıdır. Teknet Tasarım e-ticaret sistemi ile hazirlanmistir.